استفاده از لوله آب سفید در ساخت بزرگترین کشتی نفتی جهان

لوله های چدنی: خطوط فاضلاب مشترک خانوارهای خانگی و ساکنان تجاری از چدن ساخته شده است. از نظر خواص قوی است و می تواند وزن کثیفی و حلزون را بدون شکستگی در خود نگه دارد.

لوله های چدنی برخلاف لوله آب سفید مستعد زنگ زدگی و خوردگی در زمان واقعی هستند. این لوله ها در اثر خوردگی فرسوده شده و کاهش قطر مشخصی را می توان مشاهده کرد.

لوله های چدنی در شبکه های لوله کشی داخلی استفاده می شود. استفاده در فضای باز کمترین انتظار را دارد.

لوله های بتنی: اصلی ترین منبع تامین آب از طریق شبکه ای از لوله های بتنی هدایت می شود. آنها ممکن است با توجه به قطر تولید تقویت شوند.

لوله های کوچکتر غیر مسلح برای دفع زهکشی آب و لوله های بتن مسلح بزرگ در شبکه اصلی آبرسانی استفاده می شود.

لوله

لوله های پی وی سی: انواع مختلف لوله های پلاستیکی پی وی سی برای شبکه های آبرسانی و زهکشی موجود است.

لوله های PVC غیر پلاستیکی برای سیستم های آب سرد استفاده می شود، لوله های PVC پلاستیکی در محیط های با دمای پایین استفاده می شود.

لوله های پی وی سی در حال حاضر به گونه ای طراحی شده اند که در برابر دما و استحکام بالا نیز مقاومت کنند.این گزینه ها مقرون به صرفه و نگهداری آسان هستند. و به راحتی در دسترس هستند.

لوله آزبست سیمان: این لوله ها در مقایسه با تمام گزینه های موجود ارزان هستند. اما آنها مستعد شکستن آسان هستند. کاربرد معمول لوله آزبست را می توان به عنوان لوله های تهویه، لوله های آب باران، زهکشی خاک و غیره مشاهده کرد.

لوله های ظروف سنگی: این لوله ها با فرآیندهای سرامیکی سوزاندن خاک در دمای بالا تولید می شوند. اینها در شبکه های زهکشی زیرزمینی استفاده می شوند. نصب لوله های سنگی به دلیل صلبیت و ماهیت شکننده بودن نیاز به مجموعه ای از کار ماهرانه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.