استفاده از لوله پلی اتیلن رام پلاست برای آب آشامیدنی موجب باهوش شدن نوزادان می شود

لوله پلی اتیلن چیست؟ پلی اتیلن HDPE که ماده اولیه لوله می باشد که به دلیل کارایی بالا و ارزان بودن نسبت به انواع مواد اولیه هم رده خود و همچنین طول عمر و دوام بالا، از اولویت بالایی برخوردار است. مقاومت خوبی در برابر شرایط آب و هوایی سخت دارد.

لوله پلی اتیلن رام پلاست مقاومت بالایی در برابر پارگی و انواع فشارها دارد و در برابر ترک خوردگی مواد اولیه پلی اتیلن مقاومت بالایی دارد و تا (30-، 60-) درجه را بدون هیچ گونه خرابی تحمل می کند.

در برابر انواع خوردگی مقاومت زیادی از خود نشان می دهد، وزن کم آن حمل و نقل آن را آسان می کند، با نگاه کردن به لوله های فلزی تلفات اصطکاک کمتری دارد.مواد اولیه پلی اتیلن لوله HDPE هیچ ضرری برای سلامتی انسان ندارد. و طبیعت را آلوده نمی کند

لوله پلی اتیلن چیست؟ با توجه به خواص اولیه پلی اتیلن، یکی از جایگزین های خوب در بین انواع لوله های مورد استفاده در سیستم های آب تمیز تحت فشار، پلی اتیلن است.

لوله

این در پروژه های تخلیه دریا و خطوط لوله فشار سطحی آب، قفس های تولید جوجه کشی ماهی استفاده می شود. اگر از لوله های پلی اتیلن در بالای زمین استفاده می شود، باید از لوله های مشکی رنگ استفاده شود.

تغییر تاریخی لوله پلی اتیلن: پیشرفت تکنولوژی منجر به پیشرفت های قابل توجهی در تولید مواد اولیه مورد نیاز برای تولید لوله های پلاستیکی شده است.

لوله های پلاستیکی پلی اتیلن با چگالی کم کلاس PE 32 که در دهه 1950 توسعه یافتند، برای اولین بار در خطوط آب آشامیدنی استفاده شدند.

بعدها، مواد خام PE 63 توسعه یافت و استفاده از آن با موفقیت در سیستم هایی که نیازی به فشار بالا نداشتند، به کار گرفته شد. با این حال، PE 63 به دلیل ویژگی های فنی مواد در خطوطی که نیاز به فشار تا 4 بار دارند، استفاده شده است.

پیشرفت در مواد خام ادامه یافت و ماده خام PE 80 به عنوان نسل دوم مورد استفاده قرار گرفت. بنابراین، مواد اولیه لوله پلی اتیلن 80 با کارایی بالا در شبکه های آب آشامیدنی و گاز طبیعی شروع به استفاده کرد.

نسل سوم لوله پلی اتیلن 100 HDPE که در اوایل دهه 1990 توسعه یافت، هم به یک راه حل با کارایی بالا و هم به یک راه حل اقتصادی برای استفاده در شبکه های آب آشامیدنی، آب و گاز طبیعی تبدیل شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.