با استفاده ار پارچه لباس کردی در باشگاه به وزن دلخواه خود برسید

کیفیت پارچه بستگی به پرز و پارچه پشتی آن دارد. شمع ضخامت و تعداد الیاف یک پارچه لباس کردی سنندج است. هنگام خرید مخمل، سعی کنید یک نمونه را روی یک مورب خم کنید تا سفتی بافت را بررسی کنید.

اگر پشت پارچه مخمل قابل مشاهده باشد، پارچه از کیفیت پایین تری برخوردار است. همچنین به دنبال پارچه متراکم بافته شده ای باشید که در برابر چین و چروک مقاوم باشد.

با وجود زرق و برق آن، مخملی معایبی دارد. در حالی که مخمل نرم و مجلل است، مستعد ایجاد لکه است. اگر نگران لکه هستید، ممکن است تمیز کردن مخمل پلی استر آسان تر باشد.

با این حال، اگر نگران نحوه تمیز نگه داشتن مخمل هستید، مخملی را انتخاب کنید که از مواد طبیعی ساخته شده باشد. تمیز کردن این مواد بسیار راحت تر از ابریشم یا پلی استر است که نگهداری از آنها سخت است.

پارچه تاریخچه ای غنی دارد که به مصر باستان باز می گردد. پارچه ملحفه ای مصریان باستان تا سال 2000 قبل از میلاد منسوجات کتانی انباشته می بافتند. آنها همچنین فرش هایی از تافت ایجاد کردند.

شمع ها از حلقه ها یا تافت هایی تشکیل شده است که روی سطح پارچه در جهت پود بهم پیوسته اند، نه تار. سپس پارچه به صورت افقی بریده می شود تا توده کوتاه متمایز ایجاد شود.

این پارچه نرم و براق لباس و اثاثیه را در دوران قرون وسطی تقویت کرد. قیمت پارچه برزنت دیجی کالا خاستگاه آن ممکن است چینی باشد، اما می‌توانست از طریق جاده‌های ابریشم و حمله مغول به جنوب غربی آسیا در قرن سیزدهم به اروپا آمده باشد.

 • منابع:
  1. The Benefits and Disadvantages of Velvet Fabric
 • تبلیغات: 
  1. از پالتو بارانی با پوست گرگ برای مبارزه استفاده می کنند
  2. با شامپو سر خود را به مدت طولانی بشورید
  3. کابل های پروژکتوری که قابلیت صوتی و تصویری دارند
  4. چالش هایی که هنگام نصب ایزوگام اتفاق میوفتد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.