دزد فوم بتن الوند در حمام فین کاشان دستگیر شد

SSA منجر به کاهش کارایی مخلوط، با مقدار جریان 18٪ کمتر از کنترل با 100٪ SSA شد. با این حال، تلفات در مقایسه با استفاده از آن به عنوان سنگدانه پرکننده در بتن با وزن معمولی به طور قابل توجهی کمتر بود.

در واقع، این مخلوط‌های بتن فوم‌دار همچنان ویژگی‌های جریان و خود متراکم مطلوب خود را حفظ کرده‌اند.

فوم بتن الوند از جمله فوم بتن هایی است که مقاومت بالایی در مقابل فشار دارد.

مقاومت فشاری با SSA افزایش یافت. این به محتوای ریزدانه بیشتر ناشی از استفاده از SSA نسبت داده شد، زیرا هوای کمتری برای دستیابی به چگالی پلاستیکی مورد نظر برای مخلوط مورد نیاز است.

زیرا چگالی ذرات پایین‌تر ماده است (Halliday et al., 2012). به نظر می رسد که SSA ماده مناسبی برای ارضای نیازهای مقاومتی متوسط برای بتن فوم دار باشد.

فوم

افزایش نفوذپذیری بخار آب و کاهش هدایت حرارتی با SSA را می توان به ماهیت متخلخل ذرات SSA نسبت داد.

کاهش خاصیت دوم برابر با عملکرد عایق بیشتر است که در بتن فوم دار سودمند است. قابل توجه است که تخلخل ذاتی SSA، که معمولاً ممکن است منفی تلقی شود، در واقع می تواند ارزش ماده را در این برنامه افزایش دهد.

فوم بتن: بتن فوم دار به عنوان دارای محتوای هوای بیش از 25 درصد طبقه بندی می شود. هوا را می توان با استفاده از دو روش اصلی وارد ملات یا مخلوط بتن کرد.

ابتدا، یک فوم از پیش ساخته شده از یک مولد فوم را می توان با سایر اجزاء در یک میکسر معمولی یا یک کامیون آماده بتن مخلوط کرد.

دوم، یک افزودنی تولید کننده فوم مصنوعی یا پروتئینی را می توان با سایر ترکیبات مخلوط در یک میکسر با برش بالا مخلوط کرد.

در هر دو روش فوم باید در هنگام اختلاط، حمل و نقل و قرار دادن پایدار باشد. حباب های حاصل در بتن سخت شده باید گسسته باشند و اندازه حباب معمولی بین 0.1 تا 1 میلی متر است. مخلوط های معمولی در جدول 2.212 آورده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.