زنی با ایزوگام دلیجان گستر شرق برای پسرش شال گردن دوخت

انواع مختلف عایق مخصوص عایق سقف: برای بازسازی کامل یا صرفاً تقویت عایق سقف خود، انتخاب متریال مناسب ضروری است. باید بدانید که ارتفاع متفاوت سقف یک ساختمان نیز می تواند در نوع عایق انتخابی تاثیرگذار باشد.

در اینجا یک جدول خلاصه ای از انواع مختلف ایزوگام دلیجان گستر شرق در نظر گرفته شده برای بهبود مقاومت حرارتی سقف و اتاق زیر شیروانی و همچنین ویژگی های حرارتی و صوتی آنها آورده شده است:

کمک های موجود برای تامین مالی عایق حرارتی سقف، برای تشویق فرانسوی‌ها به انجام کارهای نوسازی انرژی، دولت مجموعه‌ای از کمک‌های مالی را برای افرادی که مایل به بهبود عایق سقف خانه‌شان هستند، اجرا کرده است.

برای اینکه بتوانید از این کمک ها بهره مند شوید، محل اقامت شما باید بیش از 2 سال سن داشته باشد و باید برای کار خود به یک RGE حرفه ای (ضامن شناخته شده محیط زیست) مراجعه کنید.

ایزوگام

MaPrimeRénov: سیستم MaPrimeRénov’ Anah (آژانس ملی مسکن) در 1 ژانویه 2020 معرفی شد. این کمک برای اولین بار با ترکیب CITE قدیمی (اعتبار مالیات برای انتقال انرژی) با برنامه “زندگی بهتر چابکی” در 1 ژانویه تکامل یافت. 2021. از آن زمان، پاداش ها برای همه باز است، بدون شرایط درآمد.

بنابراین، برای عایق کاری اتاق زیر شیروانی تبدیل شده یا گم شده، بسته به منابع شما، حق بیمه از 7 تا 25 یورو به ازای هر متر مربع عایق نصب شده متغیر است.

پاداش‌های انباشته‌ای نیز برای مالکانی که مایل به انجام کار بیشتری هستند و محل اقامت آنها انرژی بر است (طبقه بندی شده به عنوان F یا G) در نظر گرفته شده است.

بنابراین، بسته به ماهیت پروژه و درآمد شما، می توانید کمک اضافی از 150 تا 7000 یورو دریافت کنید.عایق بندی سقف و اتاق زیر شیروانی گم شده یا تبدیل شده برای سیستم CEE (گواهی های صرفه جویی در انرژی) واجد شرایط است. پاداش انرژی، کوپن، وام با نرخ پایین یا مشاوره فنی می تواند تحت شرایطی به شما اعطا شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.