زنی با گوجه فرنگی ربی دیوارهای خانه اش را رنگ زد

یکی از زیباترین گوجه‌فرنگی‌های جهان، شکل کامل، موج‌دار و بدون شکاف آن که ظاهراً از موم قرمز حک شده است، شناخته‌شده‌ترین گوجه‌فرنگی میراث کاتالان است.

با وجود کیفیت بالای گوجه فرنگی ربی توسط خوراک‌شناسان محلی کاتالان ارزش بالایی دارد، اما به سختی در خارج از این شهرستان شناخته شده است.

بذر این گیاه توسط خود کشاورزان محلی ذخیره و محافظت می شود و به طور گسترده در دسترس نیست. یک گوجه‌فرنگی با شکوه متفاوت چه برای ساندویچ و سالاد، چه برای پخت یا چاشنی، برش‌های بریده شده.

طرحی زیبا و تقریباً گل‌مانند ایجاد می‌کند که با جیب‌های ظریف یاقوتی رنگی از گوشت شیرین و آبدار که در مرکز جمع شده‌اند، روی بشقاب شما می‌افتد.

گوجه

با روغن زیتون پاشیده شده (و در صورت تمایل کمی نمک) یک لذت معده است! (محور)بیفت استیک افسانه‌ای و عظیم به‌طور مداوم در تست‌های طعم برنده می‌شود.

این استیک گاو بزرگ میراثی (حداکثر 4 پوند؛ متوسط 2 پوند و نیم) به طور مداوم برنده آزمایش های طعم است. در دهه 1930 توسط باغبانی ساخته شد که چهار گونه بزرگ را که می‌شناخت کاشت و یکی را با گرده سه گونه دیگر تلاقی کرد.

او این کار را به مدت شش فصل انجام داد و انواعی را ایجاد کرد که میوه‌های بسیار خوش طعمی تولید کرد. او گیاهان را به قیمت 1 دلار فروخت و 6000 دلار وام مسکن خود را در 6 سال پرداخت کرد.

آقای استریپی (گاهی اوقات با Tigerella اشتباه گرفته می شود) یک نوع گوجه فرنگی موروثی با برگ های غیرمعمول کوچک و ترکیبی از رنگ زرد و قرمز است که می تواند برخی از پرورش دهندگان را فریب دهد که فکر کنند در حال چیدن گوجه فرنگی نارس هستند.

تحت شرایط خوب از نظر اندازه، شکل و ساختار داخلی، می‌توان آن را یک «استیک گوشت گاو» در نظر گرفت. Tigerella عموماً کوچک‌تر از گونه‌های Mr. Stripey است و رنگ‌ها کمتر تعریف شده‌اند، آنها در واقع دو نوع ارثی متفاوت هستند.

تایگرلا به اندازه نوع مستر استریپی شیرین یا «کم اسید» نیست. مانند دیگر ارثیه ها، آقای استریپی ظاهری دارد که به طور قابل توجهی با دیگر گوجه فرنگی ها متفاوت است.

از نظر رنگ آمیزی، معمولاً تا حدودی زردتر در نزدیکی ساقه و بیشتر به سمت زیرین آن قرمز است، با نوارهای ملایم قرمز و زرد در امتداد طرفین با یکدیگر ترکیب می شوند. این رنگ ممکن است به داخل میوه گسترش یابد که بیشتر زرد است تا قرمز.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.