نخود سرشار از فیبر به جلوگیری یبوست نیز کمک می کند

نخود سرشار از فیبر است. لین می‌گوید: در واقع، یک فنجان مصرف تقریباً نیمی از فیبر توصیه شده روزانه برای بزرگسالان را تشکیل می‌دهد.

او می افزاید: اگر افراد سعی در انجام این کار داشته باشند، یا وزن خود را حفظ کنند، این می تواند به کاهش وزن کمک کند.

از آنجایی که نخود سرشار از فیبر است، به لباس کردی زنانه سنندج جلوگیری از یبوست نیز کمک می کند – که مزیت اضافه ای در حفظ سلامت دستگاه گوارش شما دارد.

نخود به طور طبیعی سدیم بسیار کمی دارد و بدون کلسترول است. آب نخود برای سرفه آنها همچنین منبع خوبی از چربی های اشباع نشده چندگانه هستند.

چربی های چند غیر اشباع به ویژه به کنترل و کاهش سطح کلسترول شما کمک می کنند که به نوبه خود خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می دهد.

نخود دارای شاخص گلیسمی پایینی است، یعنی غذایی است که قند خون شما را افزایش نمی دهد.

لین می‌گوید: محل قرار گرفتن جیوه در چرخ خیاطی قدیمی اگر کسی در تنظیم قند خون خود مشکل دارد، این یک غذای عالی است. یا اگر فردی دیابت دارد، برای کمک به کنترل قند خون مفید است.

افرادی که مبتلا به بیماری سلیاک هستند به گلوتن حساسیت دارند که می تواند انتخاب رژیم غذایی را دشوار کند. با این حال، نخود یک گزینه عالی است: آنها به طور طبیعی بدون گلوتن هستند.

بر خلاف سایر غذاها، نخود بدون توجه به نحوه مصرف آن فواید سلامتی دارد عکس اتو جیوه دار زیرا مواد مغذی موجود در حبوبات همیشه در دسترس زیستی باقی می مانند، این اصطلاح به این معنی است که بدن شما می تواند از مزایای مثبت آن بهره مند شود.

 • منابع:
  1. ?What Are Chickpeas and Are They Healthy
 • تبلیغات: 
  1. یکی از بازی فکری دخترانه برای دختران 5 ساله و بزرگتر
  2. گرده افشانی فلفل دلمه ای شیرین ماده
  3. زعفران نگین صادراتی با ارزش ترین گیاه دارویی
  4. استخراج دانه های بالغ از فلفل دلمه ای سبز خشک شده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.