نوزادی که فقط با بلوز زنانه ترکیه ای مادرش شب ها می خوابد

در تعریف دایره المعارفی، لباس بیرونی زنانه از پارچه نازک به شکل پیراهن مناسب، بلوز نامیده می شود. بلوزهای زنانه می توانند مانند پیراهن های معمولی تونیک یا دکمه دار باشند. به طور کلی، تاریخچه بلوز با تاریخچه پیراهن پیوند تنگاتنگی دارد.

با این حال، ظاهر یک بلوز زنانه ترکیه به عنوان یک لباس جداگانه، که متعلق به لباس زیر نیست، تنها به قرن 19 نسبت داده می شود.

تونیک رومی برای مدت طولانی به عنوان لباس خانه خدمت می کرد. او راحت و کاربردی بود. این دیگر فقط یک تکه پارچه نبود که بدن را در آن می پوشانند.

تونیک از دو پانل به هم دوخته شده بود و با پانسمان بالای سر، هر دو شانه را می پوشاند. در ابتدا، تونیک رومی فقط دارای سوراخ بازو بود. با این حال، بعداً آستین هایش تا آرنج کوتاه بود.

پس از آن بود که لباس زنانه به بلوز و دامن تقسیم شد. در ابتدا چنین لباس هایی مورد پسند خانم ها نبود. تنها در اواخر قرن نوزدهم زنان به طور انبوه شروع به پوشیدن دامن و بلوز کردند.

بلوز

بسته به روند مد، بلوزها دستخوش تغییرات قابل توجهی شده اند – سبک ها، پارچه ها، روکش ها تغییر کرده اند، اما بلوز برای همیشه در کمد لباس زنانه جا افتاده است.

امروزه، در کمد لباس یک زن مدرن، باید چندین بلوز وجود داشته باشد. بلوز ارتباط خود را از دست نمی دهد تقریباً در مجموعه های هر خانه مد بلوز وجود دارد.

معمولا بلوزها از هر پارچه گشادی ساخته می شوند، اما در بین رنگ ها و مدل ها شما انتخاب زیادی دارید. گزینه کلاسیک یک بلوز سیاه یا سفید است.

در دهه 50، کوکو شانل یک مدل بسیار ساده از یک بلوز ابریشمی سفید ایجاد کرد که به بخشی جدایی ناپذیر از کت و شلوار تجاری زنان تبدیل شد.

بلوز پرکاربردترین وسیله در کمد لباس زنانه است. شما می توانید یک بلوز ساده و ساده را برای یک کت و شلوار تجاری انتخاب کنید، یا می توانید یک بلوز اصلی روشن را برای تعطیلات انتخاب کنید.

با این حال، در پوشیدن بلوز قوانین خاصی وجود دارد. اگر بلوز جزئی از لباس های تجاری است، بهتر است تا حد امکان یک بلوز کلاسیک، ساده و ساده را انتخاب کنید. بلوزهای شفاف، تنگ و همچنین برش عمیق بهتر است برای یک قرار عاشقانه باقی بمانند.

بلوزها با هر پایینی هماهنگی کامل دارند. شما می توانید بلوز را نه تنها با دامن، بلکه با شلوار و حتی شورت بپوشید. توصیه می شود به توصیه پوشیدن دامن چند رنگ با ته جامد و بالعکس پایبند باشید.

چنین محدودیتی در مورد حجم وجود ندارد. بلوزهای تنگ هم با دامن های پف دار و هم با دامن های تنگ و بالعکس خوب به نظر می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.