چرم گیاهی منسوجات غیر بافته ای هستند که بسیار خوب هستند

در حالی که چرم های جایگزین همچنان به جذب سرمایه گذاری های هنگفت ادامه می دهند، برخی از طراحان در مورد اعتبار نادیده گرفته شده چرم سنتی صحبت می کنند.

از آنجایی که چرم‌های گیاهی و قارچی مورد توجه قرار می‌گیرند، گنجاندن کاپشن چرم دخترانه پلیمرهای مصنوعی در بسیاری از این جایگزین‌های چرمی این سؤال را برانگیخته است: چرم وگان چقدر پایدار است؟ و آیا این جایگزین ها اثرات زیست محیطی کمتری نسبت به اجداد حیوانی خود دارند؟

طراح آنیا هیندمارچ، صاحب برند کیف دستی با نام او، مشکوک است. او می‌گوید: محصولات بسیار جالب و مبتکرانه‌ای به بازار می‌آیند، و ما هر ماده‌ای را که منطقی باشد بررسی خواهیم کرد.

که سپس دباغی شده و به روشی مسئولانه کفپوش تکمیل می شود، اغلب معقول ترین راه حل زمانی است که محصول جانبی صنعت گوشت باشد.

بیل امبرگ، طراح دکوراسیون داخلی و مبلمان مبتنی بر چرم، دیدگاه سخت گیرانه تری در مورد اینکه چرم چیست، دارد: من معتقد نیستم چیزی به نام چرم گیاهی وجود داشته باشد. منسوجات غیر بافته ای هستند که بسیار خوب هستند.

و در واقع، ما از آنها در اینجا در استودیوی خود استفاده می کنیم. اما از نظر لباس مجلسی زنانه برای عروسی جایگزینی چرم حیوانات، آنها به اندازه کافی قوی، قابل تعمیر یا بادوام نیستند. همچنین شخصیت کافی ندارند و بسیار گران هستند. مواد کاملاً متفاوت است.

بنابراین تفاوت بین چرم حیوانی و گیاهی چیست؟ و چرا وگان به مخفف پایدار تبدیل شده است؟

من اول به سوال دوم پاسخ می دهم. وگان، در زمینه چرم، یک اصطلاح کشک بازاریابی است تا توصیف کننده مواد تشکیل دهنده.

متأسفانه، وگانیسم و مترادف آن با گیاهان، از غذا به مد سرایت کرده است، به طوری که تصور می‌شود هر چیزی که برچسب وگان نامیده می‌شود، از گیاهان ساخته شده است نه از حیوانات. با این حال، مورد دوم حقیقت است، و باعث شده است که بسیاری از پلاستیک‌های چرم برچسب وگان داده شوند.

 • منابع:
  1. Fashion’s Leather Misinformation Problem And Why ‘Vegan’ Doesn’t Mean ‘Sustainable’
 • تبلیغات: 
  1. مردی با خوردن نوعی بیسکویت حافظه از دست رفته خود را به یاد آورد!
  2. رونمایی از اولین ساختمانهای آینده در نمایشگاهی در چین!!
  3. با این روش ها در یک ماه لاغر بشوید
  4. ساخت دستمال کاغذی ضد آب در آزمایشگاه چین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.