کفش چرم کلارک متعلق به اسکندر کبیر در بیابان گبی پیدا شد

کفش های چرم اصل مانند کفش چرم کلارک هم مزایا و هم معایب دارند و در این مقاله تصمیم گرفتیم آن ها را به تفصیل تحلیل کنیم. بیایید با تجزیه و تحلیل مزایای چرم اصل شروع کنیم و سپس به معایب آن بپردازیم.

مزایای کفش چرم: یکی از دلایل اصلی محبوبیت زیاد کفش های چرمی قابلیت تنفس آن ها است. این تفاوت ظریف بسیار مهم است، زیرا بر سطح راحتی و در نهایت سلامتی تأثیر می گذارد.

اگر فقط به این دلیل که در یک محیط بسیار مرطوب خطر قارچ روی پاهای شما به طور قابل توجهی افزایش می یابد.حتی اگر در ابتدا تفاوت شدیدی مشاهده نکنید، ممکن است خیلی زود ظاهر شود.

در اینجا ما به یک مزیت دیگر از چرم دوام و مقاومت در برابر سایش می رویم. به عنوان یک قاعده، بیشتر از یک جایگزین چرم دوام می آورد، که اغلب ظاهر اصلی خود را خیلی سریع از دست می دهد و شروع به کنده شدن یا لایه برداری می کند.

در نهایت، کفش‌های چرم طبیعی نیز خوب هستند، زیرا کمی کش می‌آیند (در عرض) و با شکل پای شما سازگار می‌شوند اگر جفت مناسبی را برای اندازه، پر بودن و پشت پا انتخاب کنید، تأثیر مثبتی بر سطح راحتی دارد.

کفش

به همین دلیل است که به هر حال، مهم است که اولین جفت کفش محکم بنشیند با گذشت زمان، آنها کمی گشادتر می شوند و کمی در مکان های مناسب کشیده می شوند.

البته مزایای فوق فقط برای برخی از کفش ها و چکمه های ساخته شده از چرم طبیعی صادق است. واقعیت این است که سطح و فناوری های تولید چرم اصل بسیار متفاوت است و اگر نمونه های باکیفیت آن واقعاً از نظر تنفس بالا، ظاهر عالی و عمر طولانی متفاوت باشد، چرم با کیفیت پایین می تواند بسیار ارزان به نظر برسد، “نفس بکش”. به شدت و علاوه بر این، نسبتاً سریع، خراب می شوند.

معایب کفش چرمی: حالا بیایید به معایب کفش های چرم اصل بپردازیم، که او تنها دو تا از آنها دارد – و همانطور که تمرین نشان می دهد، آنها برای همه مردم بسیار مهم نیستند.

اولین منفی قیمت است. چرم اصل گران تر از چرم است، اگرچه استثنائاتی وجود دارد: جایگزین های بسیار با کیفیت می توانند گران تر از چرم متوسط ​​باشند. با این حال، اگر بودجه اجازه می دهد، باید چرم اصل با کیفیت بالا را انتخاب کنید، زیرا راحت ترین و بادوام ترین است.

دومین عیب کفش های چرم اصل اخلاقی بودن آن است. برای به دست آوردن پوست، باید حیوان را بکشید و جای تعجب نیست که وگان هایی که از اخلاقی ترین رفتار با حیوانات دفاع می کنند، اصلاً کفش های چرمی نمی پوشند.

از سوی دیگر، شایان ذکر است که اکثر حیوانات به طور خاص به خاطر پوست کشته نمی شوند در مورد گاو و گوساله از گوشت نیز استفاده می شود اگرچه، البته، بعید است که این واقعیت باعث تسلی یک فرد شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.